Genç bir yüz "V" şeklindedir.
Cihaz satışı için : 0216 428 30 67

Yüzde Kırışıklık Tedavisi için VShape Teknolojisi

Çizgi ve kırışıklıklar yüzün hemen her bölgesinde görülebilir ve gözleri fazla kısmak, gülümsemek gibi pek cok farklı nedenle oluşabilir. Nedeni ne olursa olsun bu görünümün düzeltilmesi ve daha az belirgin hale getirilmesi mümkün.

Çizgi ve kırışıklıklar yaşlanma sürecinin bir parçası ama bu durumla savaşmayı bilirseniz kırışıklıklar kaderiniz olmak zorunda değil. Yıllarca güneşin zararlı etkilerine maruz kalmak kolajen ve elastin parçalıyor ve cildi kurutuyor. Yine sürekli tekrarlanan yüz mimikleri sonucunda derin çizgi ve kırışıklar oluşabiliyor. Cilt kuruluğu ise bu çizgi ve kırışıklıkları olduğundan daha belirgin hale getiriyor. Yüz hareketlerine bağlı olarak meydana gelen kırışıklıklar; kolajen kaybı, esnek dokunun azalması ve yaşlanma sürecinin bir sonucudur. Farklı tip kırışıklıklar vardır; güneş hasarı, sigara veya kötü beslenme gibi dışsal faktörlerle oluşan yüzeysel kırışıklıklar veya sarkmaya varan geniş oyuklar gibi derin kırışıklıklar. Bu kötü görünümden kurtulmanız için VShape en hızlı ve en acısız alternatiftir.

Kolajen ve elastin seviyeleri düştükçe nem seviyesi de düşüyor ve cildin alt yapı desteği azalıyor. Böylece daha ince ve hassas bir cilt meydana geliyor. Cildin alt tabakalarında yaşanan yağ kaybından dolayı bu durumdan özellikle gözaltı bölgesi etkileniyor. Sonuç olarak kuru, kırışık ve sarkık bir görünüm meydana geliyor. Yaşlandıkça yanaklardaki yağ kaybı ve deri altındaki yapıda yaşanan değişikliklere bağlı olarak ortaya çıkan yanaklarda hacim azalması ağız çevresinde derin çizgilere neden olabilir. Göz çevresinde yüz hareketlerine bağlı olarak oluşan çizgi ve kırışıklık görünümünü oluşur. Ağız çevresindeki deri göz çevresindeki deri kadar olmasa da yüzün diğer bölgelerine göre daha hassastır ve genellikle çok çabuk yıpranır. Yıllar boyunca yapılan pek çok dudak hareketi; yemek-içmek. sigara içmek, hatta fazla güneşe maruz kalmak, ince ancak yine de silinmesi zor çizgilere neden olur. Cilt sıkıştırıcı tedaviler ile radyofrekans tedavileri de cildi canlandırmaya ve kırışıklı tedavisine yardımcı oluyor.

Enerji kaynağı olarak radyofrekan kullanan VShape ciltteki kolajeni ısıtarak daha düzgün, daha sıkı bir cilt için yeni kolajen üreterek yeniden biçimlendirme sağlıyor. Cildi sıkılaştırır ve cilt görünümünü daha da iyileştirir, kırışıklıkları yumuşak bir görünüme ve daha az belirgin bir hale getiri.

VShape tedavisi 20 dakika süren tek 4 ile 6 seanslık bir uygulamadır. Seanslar masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılıyor. VShape yanak cildini sıkılaştırır ve burun dudak hattı kırışıklık görünüşünü düzeltir, göz çevresindeki cildi sıkılaştırır, göz kenarındaki kazayağı kırışmalarını giderir. Bu sonuçlar kalıcı olduğundan takip eden yıllarda sadece bir seans yaptırmak alınan sonucu korumada çok etkili oluyor.

İlgili Diğer Başlıklar