Genç bir yüz "V" şeklindedir.
Cihaz satışı için : 0216 428 30 67

Göz Çevresi Kırışıklarına VShape

Göz çevresi, yüzde ilk yaşlanma etkilerinin ortaya çıktığı bölgelerin başında gelir. Göz, farklı yaşlarda, farklı hızlarda yaşlanır. Göz çevresi, yüzün en hassas kısmı ve bu bölgedeki deri son derece ince olduğundan yaşlanma izleri ilk olarak göz çevresinde ortaya çıkıyor. Genetik yapı, yıllarca güneşin zararlı etkilerine maruz kalmak kolajen ve elastini parçalıyor ve cildi kurutuyor. Sürekli tekrarlanan yüz mimikleri sonucunda derin çizgi ve kırışıklar oluşabiliyor.

Bu durumla savaşmayı bilirseniz kırışıklıklar kaderiniz olmak zorunda değil. Yüz hareketleri ve mimiklere bağlı olarak göz çevresinde meydana gelen kırışıklıkların durdurulmasında yeni formül olarak görülen VShape ,göz çevresindeki ince çizgileri azaltmak için içerden çalışır ve gözlerin çevresindeki derin olmayan kırışıklık görünümden kurtulmanız için önleyici çözüm sunan etkili bir sistemdir.

VShape teknolojisi ablatif olmayan radyo frekans enerjisi (radyo dalgalarıyla birleştirilmiş elektrik ve manyetik enerji) kullanır, enerji kısa atışlar halinde cilde iletilir ve uygulama yapilan cild uzerinde 41 derecelik ısı yakalanır, bunu yaparken cilt tabakasına hasar vermeden dermise (en alt cilt tabakası) kadar iletilerek daha çok kolajen üretimi saglar. Yöntem aynı zamanda alındaki kırışıklıklarla ve ağız çevresindeki çizgiler için de kullanılabiliyor.20 dakika kadar süren seanslar 1 hafta ara ile 2 seans uygulanıyor. Seanslar sıfır acı ile masaj rahatlığında yapılıyor.

İlgili Diğer Başlıklar