Genç bir yüz "V" şeklindedir.
Cihaz satışı için : 0216 428 30 67

Bölgesel Şekillendirme ve Selülit Tedavisi

Sorun kilolarla ilgili değil ama belli yerlerdeki fazlalıklardan kurtulmak istiyorsanız. Teknolojinin gelişimiyle birlikte cerrahi müdahale olmaksızın selülitlerden kurtulmak ve belirli bölgelerde biriken yağlanmayı gidermek amacıyla çeşitli cihazlar geliştirilmiştir. 

Bölgesel yağ birikimlerinin dağıtılmasına yardımcı olan VShape işlemi, selülit görüntüsünün azaltılması, bölgesel zayıflama tedavisi, yağ hücrelerini parçalayarak başarılı bir şekilde sonuç alan güvenli ve ameliyatsız vücut şekillendirme estetik dünyasında bu hedefe ulaşmayı başardığım klinik ortamda kanıtlamış bir tedavisidir.

Hedeflenen bölgede kan damarları sinir ve cilde zarar vermeden yağ hücresini parçalayan ve cilt sıkılaşması sağlayan rahat bir uygulamadır. İstenmeyen bölgesel yağlan sıvılaştırarak, vücut tarafından atılması sağlar. Ultrason dalgası, seçilen vücut bölgesinde yağ hücrelerini hedefler ve kan damarı, sinirler gibi çevre dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini kırar. Tedavi sırasında yağ hücre zarları parçalanır. Yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlayan uygulama, yapılan vücut bölgesinde çapta küçülme ve cilt yüzeyinde daha düzgün bir görünüm elde edilir. Uygulaması ağrısızdır. Hastaların çoğu tedaviyi sıcak ve rahatlatıcı derin bir taş masajı olarak tanımlıyor. VShape işlemin özellikle karın, bel, basen ve bacak bölgesindeki yağ hücrelerinin azaltılmasında başarılı. Radyo frekans son çalışmalardan birinde Accent VShape cilt sıkılaştırıcının bacakların çevresini inceltirken selülit görünümü azaltıyor.

10 günde olmak üzere 4-6 seans olarak önerilmektedir. Selülit derecesi veya bölgesel zayıflama uygulanacak bölgedeki ihtiyaca göre gerekli en uygun seans sayısını belirlenebilir.  VShape'in etkisi genelde ilk seanslardan itibaren fark edilmeye başlanmaktadır. Her bir seans 60-90 dakika sürer. Seans  süresi uygulama yapılan alanın büyüklüğüne göre değişebiliyor. VShape ile selülit tedavisi veya bölgesel incelme tedavisi yapılan deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak pembelik oluşur. Sonrasında günlük hayatınıza devam edilir.

İlgili Diğer Başlıklar