Genç bir yüz "V" şeklindedir.
Cihaz satışı için : 0216 428 30 67

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama

VShape ile; vücudunuzda ki bölgesel fazla yağlar ve selülitler iki çeşit enerjinin kombinasyonu ultrason ve radyofrekansı yöntemi uygulanarak azaltılır. Bölgesel yağlanmada ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntem. Uygulamanın sonucunda, vücudunuzun incelerek forma girmesi, ciltte sıkılaşma ve deformasyonlar görünümü düzelir. Derinin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında yüksek ve ani değişikliklerine neden oluyor, oluşan köpüklenme önce genişleme sonra patlama yaratıyor. Depo yağların yapısını bozmak için yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek, açığa çıkan yağ asitleri ve dokudaki yağ hücreleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırmaya sağlanıyor. Ultrasoundla yağ dokuda parçalanma sağlayan VShape sistemi, ağrısız, etki derecesi yüksek bir yöntemdir ve her yaştaki kişiye uygulanabilir. 

Haftada 1 olmak üzere 6-8 seans uygulanır. Burada tek şart, en az günde 1 saat yürümek ve 2- 2,5 litre su içmektir. Böylece ortaya çıkan yağ asitleri ve gliserolün, enerji ihtiyacı ile yakılıp yok edilmesi sağlanır. Özel bir beslenme planıyla, kilo kaybı da söz konusu ise sonuç çok daha memnuniyet verici.

Çalışma sistemi yağ hücrelerinin zarlarını kesen akustik ses dalgalarına dayanır. Kısa süreli ve yüksek enerjili akustik ses dalgalarına yağlı dokunun çözülmesini sağlayarak cilt görünümünü pürüzsüzleşmesini sağlar. Selülit üzerinde etkisi, selülite neden olan fibröz septa ve yağların alt dermis içinde oluşturduğu çıkıntılar üzerinde görülür. kullanılan şok dalgalarını deriden ve yağlardan geçip fibröz septayı kollajenden ayırarak deriyi serbest bıraktırır. parçalanarak Fibroz septaların yok edilmesini sağlar, cilt yüzeyi düzgün görünüme kavuşur. Uygulama yapılan bölgelerdeki portakal kabuğuna benzeyen selülit görüntüsü süreç içinde yok olur ya da azalır.

Bölgesel yağ fazlalıkları ve cilt gevşekliği olan bölgelerde, verilen şok dalgalar yağ hücrelerini kırmakta ve yağ hücrelerinin içinde bulunan serbest yağ radikallerini ve gliserolleri ortaya çıkararak parçalamaktadır. Lenfatik damarlarda ise özel metabolitlerin açığa çıkıp geçirgenliğin artmasıyla ödem sorunu da çözülür. Terapisi dermişin kalınlaşmasına ve yağ tümseklerinin azalmasına yardımcı olur. Zayıflamadaki etkisinin yanı sıra, deri elastikiyetinde sıkılaşma ve toparlanmaya yardımcı olur.

İlgili Diğer Başlıklar